Zabawa w klubie - najlepszy strój

Klub to niewątpliwie najczęściej wybierane miejsce na imprezę przez młodzież. Można tu bawić się na luzie, bez sztywnych zasad co do zabawy, jak i ubioru. Jeśli chodzi o ubiór, można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa, ale należy uzależnić strój od okazji, bo inaczej ubierzemy się na zabawę z przyjaciółmi, a inaczej na imprezę firmową w klubie. Jak najlepiej ubrać się do klubu?

Ogólne zasady ubioru do klubu

Imprezy w klubach to okazje, gdzie można sobie pozwolić na bardziej odważny ubiór. Tutaj możemy założyć coś, co jest zbyt odważne, by ubrać to gdziekolwiek. Należy jednak pamiętać o ważnych zasadach ubioru do klubu. Przede wszystkim ubiór zależy od okazji. Inaczej ubierzemy się na imprezę firmową, a inaczej na wieczór panieński koleżanki. Po drugie, wybór ubioru zależy też od rodzaju klubu. Niektóre kluby chcąc kreować odpowiednio swój wizerunek mają ustalone zasady dress code. Zatrudniają one tak zwanych selekcjonerów, którzy przy wejściu sprawdzają gości i nie wpuszczają osób ubranych nieodpowiednio. Najważniejsze w klubie jest odpowiednie obuwie. Nie zostaniemy wpuszczeni w trampkach, adidasach czy ciężkich, zimowych butach. W przypadku pozostałych części stroju ważne jest przede wszystkim ogólne wrażenie, nie zaś szczegóły. Z jednej strony T-Shirt i jeansy mogą nie spotkać się z uznaniem podczas selekcji. Z drugiej wiele zależy od tego, jaki to T-shirt. Jeśli kobieta założy do jeansów top z cekinami i głębokim dekoltem oraz szpilki damskie z mybaze.com, strój może zostać uznany za dopuszczalny. Poza ubiorem sportowym, do klubu nie zakładajmy też zbyt eleganckich koszul, sukienek czy garniturów. Klubowa stylizacja to najczęściej rzeczy przylegające do ciała. Mile widziane są cekiny, połyskujące tkaniny, koronki i inne błyskotki oraz krzykliwe detale. Ewentualnie można pozwolić sobie na klasyczną stylizację all black. W czerni wygląda się bardzo zmysłowo.

Ubiór do klubu zimą i latem

Ubiór do klubu będzie zależał również od pory roku i pogody. Mimo że zabawa odbywa się we wnętrzu, pod dachem, to trzeba do klubu dojechać, a później wrócić do domu. Strój powinien być więc również komfortowy i zapewniać ciepło podczas zimowej aury. Odkryte ramiona czy spódniczki mini nie stanowią problemu latem. Zimą w czymś takim będzie nam jednak zimno.
Tutaj trzeba założyć coś cieplejszego. Spódnica może być, ale do niej trzeba założyć rajstopy. Najlepiej jednak wybrać zimą stylizację ze spodniami. Oprócz tego zimą ważne jest także wierzchnie okrycie. To nic, że zostawiamy je zwykle w szatni, ale wpływa na decyzję podczas selekcji przy wejściu. Lepiej więc nie zakładać do klubu puchowej, sportowej kurtki, a zamiast niej wybrać elegancki płaszcz lub futerko.

Ubiór na imprezę w klubie – dodatki

Bardzo ważnym dodatkiem do klubowego stroju jest torebka. Najlepiej, by byłą to niewielka kopertówka z cienkim paskiem, którą można przerzucić przez siebie, lub nerka w elegantszym wydaniu (nie sportowa). W klubie oprócz nas będą obcy nam ludzie, więc zostawianie torebki na krześle przy stoliku nie będzie dobrym pomysłem, a kieszeni w strojach często nie mamy. Dlatego mała, wygodna torebeczka to podstawa. Kolejny ważny dodatek to oczywiście buty. Szpilki to najlepszy wybór, ale jak ktoś ich nie lubi, można założyć płaskie botki czy baleriny.Zobacz poradnik dlaczego warto mieć szpilki w szafie - https://mybaze.com/pl/kobieta/poradnik/szpilki/Zamknij!